facebook


Ahoj sportovci,

rád bych Vám představil letošní horkou-horskou novinku, botu Adidas Agravic. Pokud se k Vám dostane tato recenze, předpokládám, že máte něco společného s Beskydskou sedmičkou nebo podobnou horskou "taškařicí". Ať už máte jakýkoli vztah s během v terénu, či jen tak chodíte po horách, měli by jste se u téhle boty zastavit a pořádně si ji prohlédnout.

 Myslím, že adidas vstoupil do "horské arény" s opravdu špičkovým a našlapaným modelem, který snese ty nejpřísnější parametry. Horská tretra Agravic mi přišla poštou zhruba před dvěma měsíci, stejně jako i ostatním členům našeho adidas outdoor teamu. Každý z teamu botu jistě okomentuje po svém.

Nejsem bůhvíjaký běžec. Pokud si můžu vybrat terén pro trénink na expedice, volím raději něco kopcovitého, kde to je více o treku a šplháním se do kopce, ale věřte, že jsem doposud neměl na noze lepší botu.

 

 

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas

PARTNEŘI
msk istyle DACIA RENAULT emos gp bateriespewag leki nutrend lesy střešní nosiče Hakr AUTO MOTO PŘIKRYL Sepetná Sluníčko ostravice Sluníčko opavanet caes tiskarnaklein ibs hs web in kct fincentrum shokart HYBAJ

 

KONTAKTNÍ INFORMACE:

REGISTRACE, WEB, INFORMACE - tel. 608 228 227, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.