Startovní listina

Čekejte prosím...
dvojice
# Název týmu
Složení - Kategorie - Věk
Příjmení Jméno Lokace Zapl.
501 Magoři Hnízdilová Eva
Laníková Lenka
Slaný
Brušperk
502 Running zone Brno Řezníčková Sára
Kálnássy Barbora
Brno
Brno
503 HaJí Dufková Jitka
Sehnálková Hana
Přerov
Přerov
504 Pekelná rodinka Cempírková Veronika
Gorčíková Natálie
Žďár nad Sázavou
Třebíč
507 Běhny z Frenu Lacková Lucie
Kiraly Marie
Frenštát p.R.
Frenštát p.R.
509 Co půjde to půjde Grimmová Markéta
Krakovská Michaela
Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
510 Banketky Zbranková Kopková Zuzana
Kopková Ivana
Ostrava
Příbor
511 Brzdy Ševcová Eva
Havlíková Iva
Janovice
Ostrava
513 OMO Musálková Magdaléna
Pecha Ondřej
Řepiště
Ostrava - Kunčice
514 Babiččiny bačkůrky... Čahojová Ivana
Šafránková Blanka
Praha
Pátek
515 Controllerky Valentová Andrea
Šimíčková Anna
Frydek-Mistek
Kopřivnice
516 Toto už Karel nedá Urbanovská Pavla
Horáková Ivona
Hronov
Prostějov
517 Velehorky Veličková Michaela
Horová Pavla
Česká Třebová
Pardubice
518 Russian warship go fuck yourself! Sobek Eduard
Kubečka Tomáš
Chlebovice
Hukvaldy
519 TDB Boll Mexiko Team Lisko Tomáš
Václavík Rostislav
Praha 10
Klimkovice
520 Jahůdky Cieslar Jakub
Košut Filip
Návsí
Třinec
521 Cyglisti Šifta Petr
Hanyš Petr
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Bílovec
522 HAVA team Hamous Jiří
Hamous Vojtěch
Karlovy Vary
Žatec
523 LH up! Tojnar Jiří
Hron Richard
Bohuslavice
Rokycany - Plzeňské Předměstí
524 HYBAJ TEAM MR Tončík Martin
Směja Richard
Nový Jičín
Nový Jičín
525 PATO 022 Janíček Marek
Koželuh Tomáš
Černotín
Žabeň
526 TST Šokalová Ludmila
Kočara Jiří
Baška
Baška
527 No pain - no beer Babulík Marek
Kratochvíl Jiří
Praha
Břeclav
528 Radyho Gasti Bencúr Juraj
Bezruč David
Pustá Polom
Uherske Hradiště
529 ex PWC Gorale Wojtyla Tomáš
Murin Miroslav
Smilovice u Trince
Třinec Nebory
530 Opavští šneci Slovák Radim
Petru Jan
Opava
Trutnov
532 K12 Hofman Tomáš
Hofman Jan
Trutnov
Trutnov
533 FC-B7 TÝM!!! Král Miroslav
Liška Petr
Ostrava - Hrabůvka
Závada
534 MarSym Vanhara  Šimon
Jančík Martin
Ostrava
Hradec nad Moravicí
535 název teamu Čáp Vladimír
Vašťák Jakub
Bohumín
Ostrava Poruba
536 Jája a Lála Petrová Jarmila
Chýlek Ladislav
Frýdek Místek
Skalice
537 Šneci z Vyhlídky Bieronský Zbyněk
Jan Michal
Frýdlant nad Ostravicí
Lavičky
538 JAMÁŠ TEAM Polášek Jan
Dolák Tomáš
Kopřivnice
Frenštát pod Radhoštěm
540 Ještěd boys Partl Lukáš
Hanuš Martin
Frýdlant
Frydlant
541 Baťovi študáci Jakl Lukáš
Holcman Pavel
Velká Bystřice
Polná
542 DL Knacks Szlauer Ladislav
Szlauer David
Brno
Bukovec
543 DaMi Backdoor Drápala Milan
Kožušník Dalibor
Rožnov pod Radhoštěm
Ostrava Bartovice
544 chobočela Štěpán Michal
Tibitanzl  Šimon
Hranice
Teplice nad Bečvou
545 Švestky Slíva Radim
Slíva David
Ostrava
Ostrava
546 Touch the Limit Skácelík Adam
Skácelík Matěj
Ostrava - Petřkovice
Ostrava
548 Rytíři Morávek David
Mareš Štěpán
Plzeň
Plzeň
549 FC-B7 TÝM!!! Řezáč Martin
Bystřičan Lukáš
Ostrava
Ostrava - Poruba
550 Slušný oddíl Uher Vojtěch
Skřížala Petr
Horní Suchá
Albrechtice
551 Nechtak Horotým Hyksa Tomáš
Štorek Pavel
Prachovice
Chrast
552 Top Guni Pavlán Lukáš
Martiňák René
Ostrva
Ostrava
554 JAP - Jakoubek a Davídek Míšek David
Jurko Jakub
Chropyně
Chropyně
555 caramajuraka Baar Jan
Pečner Václav
Hranice
Hranice
556 Maxko Hájek  Lukáš
Chromec  Filip
Bystřice pod Hostýnem
Podhradní Lhota
557 A&A MIDaři Antoš Jan
Adámek Lukáš
Bulhary
Kaňovice
558 Medaři Lisec Tomáš
Kopal David
Lovečkovice
Říčany
559 "Čolci v orchidejích" Bělík Richard
Drtilová Veronika
Hrušovany u Brna
Litovel
560 Ti poslední Vébr Dominik
Siostrzonková Sandra
Havířov
Baška
561 Beskydské Bestie Sobalová Veronika
Fousek Václav
Karviná
Hnojník
562 Sněhuláci Holý Miroslav
Čecháčková Jana
Židlochovice
Ostrava-Hrabová
563 CK Frenštát Pro Dřeň Na Dřeň Popová  Michaela
Kahánek Filip
Frenštát p.R.
Frenštát p.R.
564 SMOLKOVI SMOLKOVÁ PAVLA
SMOLKA LIBOR
Krnov
Krnov
565 VVvv Vontroba  Vítězslav
Vontrobová Vanda
Opava
Opava
566 Kometa Havlíková  Václava
Navrátil  Petr
Kladno
Chýnov
567 Run99 Havířov C Svobodová Kateřina
Pytlík Pavel
Havířov - Podlesí
Havířov - Město
568 DrŽáci Žáková Leona
Žák Marian
Břeclav
Břeclav
569 Bulvík&Luboš Skýba Jan
Knězková Jana
Ostrava Poruba
Brušperk
570 Dekáčci Juřenová Barbora
Novotný Patrik
Frýdek-Místek
Frýdek - Místek
571 Uvidíme Kulíšek Petr
Kulíšková Linda
Vyškov
Vyškov
573 Blázni ze šenova Kupková Klára
Robenek Daniel
Šenov u Ostravy
Šenov u Ostravy
574 Záchranka z Prahéééé Poštová Jana
Křivánek Zdeněk
Praha 4
Praha 4
576 Látalíci Látalová Veronika
Látal Radovan
Brodek u Prostějova
Brodek u Prostějova
577 Piloti Avakjanová Anna
Buzek Boleslav
Praha 6
Praha 6
578 Scheiß da nix Ganačosová Eleni
Jarůšek Zdeněk
Tann
Dvůr Králové nad Labem
579 VTS Skoumalová Tereza
Skoumal Vladmír
Ostrava
Ostrava
580 PH na LH Strouhal Petr
Laciková Hana
Frýdek-Místek
Staříč
581 Chmelové šišky Kocichová Eva
Lach Tomáš
Kunčice pod Ondřejníkem
Ostrava
582 MULTISPORT 361 KRUTILOVÁ LENKA
ŠPAK ZDENĚK GALFY
Napajedla
Napajedla
583 Švagr team Krakovská Veronika
Stojanovič Teodor
Pražmo
Frýdlant nad Ostravicí
584 Jahodová dřeň Maroszová Markéta
Marosz Břetislav
Mosty u Jablunkova
Třinec
585 Kairos Pochylá  Ivana
Bačo Radomír
Praha
Holešov
586 nastydlé vaječníky Opršál Jan
Pecháčková Lucie
Loučná nad Desnou
Praha 1
587 Gříbci na tripu Gříbková Jana
Gříbek Petr
Blansko
Blansko
588 Marťa a Marťa Kneslová  Martina
Kijonková  Martina
Nový Jičín
Nový Jičín
589 Runningzone Brno Dvořáková Martina
Beniačová Linda
Brno
Brno
590 Šilené matky Doležalová Jana
Mališová Lucie
Šebrov-Kateřina
Frenštát pod Radhoštěm
591 KMB team Stryková Lenka
Michalová Radmila
Polanka nad Odrou
Klimkovice
593 Vytrvalí pohodáři Přibil Michal
Kulčák Tomáš
Kateřinice
Libhošť
594 Gremlins Gremlica Miroslav
Gremlica Martin
Kroměříž
Dětkovice
595 RPR Adventure Nebuchla Marcel
Novák Petr
Rožnov pod Radhoštěm
Šternberk
596 Zmrzlíci z Třebíče Musil Lukáš
Roth Adam
Třebíč
Třebíč
597 Triogas Felčír  David
Maloň Tomáš
Valašské Meziříčí
Brno
598 Dizzyboys Procházka Jan
Vinkler Štěpán
Brno
Brno
599 Tým Pražmo Chalupa Antonín
Twardzik Rene
Pražmo
Pražmo, okr. Frýdek-Místek
600 Toolmaker Hruškovský Filip
Repaň Petr
Příbor
Ostrava
601 ITběžci Štěpánek Petr
Vondrák Jan
Praha 10
Běloky
602 Sadska Socha Čestmír
Prejza Zdenek
Sadska
Sadska
603 #orunrunning Procházka David
Pastušek Jan
Liberec
Bělotín
604 Kilpi Racing Team Tabach Richard
Najvert Stanislav
Kozlovice
Ostrava
605 2 Gumy od těplaku Maršálek David
Maršálek Tomáš
Metylovice
Metylovice
606 Sokol Bouzov a EPIC5 Řezníček Vladislav
Šubrt Michal
Bouzov
Odry - Loučky
607 Mach 3 turbo Smusz Jan
Maxa Jaroslav
Kolín
Chlumec nad Cidlinou
608 Extra Brno team Horák Roman
Horký David
Brno
Vsetín
609 Funíci Funiok MIchal
Funiok Vítězslav
Staré Hamry
Horní Bludovice
610 MRKEY.FUN Matušková Iveta
Matušek Karel
Sviadnov
Sviadnov
612 Crossfit Praha Vávra Jan
Šálek David
Praha 2
Praha 4 - Podolí
613 regioRUN.cz Bernát Miroslav
Wala Petr
Třinec
Havířov
615 SK K2 Prostějov Maťcha Marek
Kratochvíl Jindřich
Prostějov
Kralice na Hané
616 2vp Kadlečková Kateřina
Just Petr
Praha 5
Kuřim
617 SK Meteor Brno Kupčíková Ivana
Ryšavý David
Brno
Brno
618 ALZU Pustějovský Albert
Jachanová Zuzana
Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
619 Topovky Šamalík Bohumil
Dvořáková  Kristina
Blansko
Hovězí
620 Vlajem za psem Novotná Hana
Faltus Jan
Sviadnov
Horní Heřmanice
621 Just Run It Škorvagová  Nikola
Škorvaga Zdeněk
Podbořany
Podbořany
622 Rychlý dech Hilovský Peter
Kulštejnová Tereza
Kunčice pod Ondřejníkem
Čeladná
623 ŠMATLAVÍ NOTORICI Novotný Patrik
Macháčková Veronika
Frýdek-Místek
Rožnov pod Radhoštěm
624 SDH Bystré Tkáčová Karolína
Nohel Petr
Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
625 ŠK pre Radosť Toporova Ľubica
Malý René
Pezinok
Pezinok
626 ZD Team Jersáková Zuzana
Novák Daniel
Dolní Lhota
Čavisov
627 Zlatka a Taťka Lukovský Roman
Červenáková Zlata
Lužice
Sedlec u Mikulova
628 DuNa Lyčková Naďa
Zahradník Dušan
Brušperk
Ostrava
629 Bude sranda Dostalek Martin
Klimkova Pavla
Hradec nad moravici
Hradec nad moravici
630 LHčkáři Topalidisová Brigita
Janoušek David
Třinec
Frýdek-Místek
632 Beskydské šlapky Mokrošová Klára
Kostelecká Eva
Návsí
Ostrava-Poruba
633 Kontrola slupu Malota Milan
Pasičnyk Tomáš
Raškovice
Frýdlant nad Ostravicí
634 Orientační běžci. Maťcha Pavel
Karásek Michal
Prostějov
Krumsín
635 TudleNudleRun Domovcova Monika
Smejkal Ladislav
Ořechov
Ořechov
636 Slaďoušci Macharačkova Anna
Macharačkova: Karolina
Brno
Brno
637 HBZS Ostrava Bolibruch Josef
Gombalová Miluše
Ostrava 2
Karviná-Ráj
638 Zdravá výživa Vsetín Kořínková Alena
Kořenek Jiří
Huslenky
Huslenky

Nalezeno celkem 248 závodníků v(e) 124 týmu(ech).