facebook
>

Pozvánka na adidas trailrunning tréninky

 

Běh v horách má svá specifika, ať už chcete závodit ve skyrunningu, na adidas Beskydské sedmičce nebo si pro radost zaběhat v náročnějším horském terénu. Přijď na společné adidas trail running tréninky pod vedením špičkových běžců a běžkyň!

Co si procvičíš?

  • Techniku běhu v prudkých a kamenitých sebězích.
  • Efektivní běh a rychlou chůzi do prudkých kopců.
  • Běh a rychlou chůzi s holemi do kopce i z kopce.
  • Seznámíš se s tréninkovými metodami vhodnými pro trénink na běh v horách.

Přihlášky a více info na http://www.svetbehu.cz/horske-behy-skyrunning/27414-trenink-trailrunningu/

 

 

VÝMĚNA ÚČASTNICKÉHO TRIČKA LH24 2016

Zdravíme závodníky LH24 2016,

chtěli bychom Vás informovat o tom, že se nám nepodařilo s pojišťovnou tiskárny Kleinwächter vyjednat hromadné zaslání nových triček plošně všem závodníkům letošního ročníku, které dostali všichni v rámci startovního balíčku 2016 a které jsme avizovali začátkem roku!

Podmínkou pro uplatnění reklamace je zaslání vadného trika tiskárně!

Žádáme všechny, kteří chtějí uplatnit reklamaci na potisk závodního trička LH24 2016, aby zaslali poštou nebo osobně vadné triko na adresu

Tiskárna Kleinwächter
ČSA 2233 (naproti 8. ZŠ)
738 01 Frýdek-Místek

Vyprané triko s adresou doručení v obalu můžete rovněž odevzdat na recepci hotelu Sepetná.

POZOR !!!
Prosíme o zaslání či odevzdání vadných triček nejpozději do 31.7.2016 kdy končí lhůta pro uplatnění reklamace. Po tomto termínu už nebudeme schopni reklamaci vyřešit.

Omlouváme se všem za případné komplikace s výměnou trička.

S pozdravem za tým LH24 Libor Uher

 

 

BOTA B7 - HORKÁ HORSKÁ NOVINKA ADIDASU - AGRAVIC!


Ahoj sportovci,

rád bych Vám představil letošní horkou-horskou novinku, botu Adidas Agravic. Pokud se k Vám dostane tato recenze, předpokládám, že máte něco společného s Beskydskou sedmičkou nebo podobnou horskou "taškařicí". Ať už máte jakýkoli vztah s během v terénu, či jen tak chodíte po horách, měli by jste se u téhle boty zastavit a pořádně si ji prohlédnout.

 Myslím, že adidas vstoupil do "horské arény" s opravdu špičkovým a našlapaným modelem, který snese ty nejpřísnější parametry. Horská tretra Agravic mi přišla poštou zhruba před dvěma měsíci, stejně jako i ostatním členům našeho adidas outdoor teamu. Každý z teamu botu jistě okomentuje po svém.

Nejsem bůhvíjaký běžec. Pokud si můžu vybrat terén pro trénink na expedice, volím raději něco kopcovitého, kde to je více o treku a šplháním se do kopce, ale věřte, že jsem doposud neměl na noze lepší botu.

 

 

POZVÁNKA NA VIDEOPREZENTACI LIBORA UHRA

KORUNA KARAKORAMU - 16.3.2016 v 18:00 - KINO PETRA BEZRUČE

Jedinečná VIDEOPREZENTACE Libora Uhra, českého horolezce, který jako první Čech vystoupal na všechny čtyři osmitisícovky v pohoří Karákorám v Pákistánu.

Dvouhodinová přednáška nabízí nejen pohled na náročnost a nebezpečí vysokohorských expedic, ale také přináší zajímavé historické ohlédnutí do míst, kde se zastavil čas.

Můžete tak zhlédnout videa a fotografie pořízené v průběhu 9 let, během kterých byly uskutečněny expedice K2 Ostrava (2005 a 2007), Double Gasherbrum (2010) a Broad Peak (2014).

Číst dál...

ČT4 - VERTIKAL - 11.2.2016

VÝHERCE TIPOVACÍ SOUTĚŽE O ADIDAS OUTDOOR SET V HODNOTĚ 20.000,- Kč

Generální partner závodu ADIDAS přinesl již tradiční tipovací soutěž.

Závodníci Adidas 24 hodin na Lysé hoře 2016 si tak mohli tipnout, jaký bude celkový počet zaznamenaných průchodů na vrcholu Lysé hory během letošního ročníku závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře 2016.

Cenou pro vítěze byl KOMPLETNÍ ADIDAS OUTDOOR SET V HODNOTĚ 20.000,- Kč, který vyhrál Jan Knotek z Ostravy, který jako jediný tipnul přesně 4997 průchodů.

Gratulujeme!


Číst dál...

PROPOZICE ZÁVODU

Adidas 24 hodin na Lysé hoře (dále jen LH24) je eXtrémní vytrvalostní závod, určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců.

 

PRAVIDLA ZÁVODU

Adidas 24 hodin na Lysé hoře (dále jen LH24) je eXtrémní, vytrvalostní závod určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců. Principem závodu je co nejvyšší součet převýšení dosažený opakovanými výstupy na vrchol Lysé hory za 24hodin.

HISTORIE ZÁVODU

ROČNÍK 2012  >  ROČNÍK 2013  >  ROČNÍK 2014  >  ROČNÍK 2015

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas

PARTNEŘI
msk istyle DACIA RENAULT emos gp bateriespewag leki nutrend lesy střešní nosiče Hakr AUTO MOTO PŘIKRYL Sepetná Sluníčko ostravice Sluníčko opavanet caes tiskarnaklein ibs hs web in kct fincentrum shokart HYBAJ

 

KONTAKTNÍ INFORMACE:

REGISTRACE, WEB, INFORMACE - tel. 608 228 227, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.