27. – 28. 1. 2018
24 HODIN NA LYSÉ HOŘE
MENUMENU

Start závodu se rychle blíží!

Zdálo se Vám, že další ročník Renault LH24 je stále velmi daleko? Tak to už rozhodně neplatí :) Už příští sobotu se budete znovu a znovu vydávat vstříc náročnému okruhu ve svazích Lysé hory. Přinášíme Vám první přehled důležitých předstartovních informací.

Číst více

Start registrací na rok 2018 proběhne v pátek 20. října

Blíží se další ročník! Registraci do závodu spustíme v pátek 20. října v 18:00.

Číst více

Známe termín příštího ročníku LH24!

Do svých diářů si už můžete výrazně poznačit termín 27. – 28. ledna 2018!

Poslední lednový víkend se uskuteční další ročník extrémního zimního závodu jednotlivců a dvojic 24 hodin na Lysé hoře. Registraci spustíme pravděpodobně opět až začátkem listopadu. O přesném termínu Vás budeme na webu i sociálních sítích v předstihu informovat.

Číst více

ADIDAS TERREX AGRAVIC – TOP BOTA PRO B7!

Ahoj sportovci,

každým rokem se Vám společně s naším titulárním partnerem firmou adidas ČR snažíme nabídnout spolehlivou botu pro absolvování tradičního čundru ze Slezska na Valašsko.

Číst více

Adidas LH24 2017: Závěrečné slovo a poděkování!

Po každé skončené sportovní akci se sluší poděkovat všem zúčastněným a všichni většinou začínají u závodníků. Já si letos ale dovolím začít na té druhé straně“ barikády“, tedy u těch, co se podílí na organizaci Extrémní zimní 24hodinovky!

Číst více

Zbyněk Cypra: Chtěl jsem vzít lopatu a sníh z traverzu vyházet

Absolutním vítězem letošního ročníku extrémního závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře se stal vizovický Zbyněk Cypra. Byl by to hřích, nezeptat se vítěze na hodnocení svého výkonu i celé akce, a tak Vám přinášíme rozhovor, který vznikl dva dny po závodě.

Číst více

Zajímavé statistiky z Adidas LH24 2017

Celkový počet průchodů na vrcholu LH: 4 963 x

Nastoupáno: 3 771 880 metrů

Nejrychlejší kolo: NVPP team- Kujva Musíš Bješet, 01:16:04

Číst více

Soutěžte na Instagramu s iStyle o iPod!

Máme pro Vás další soutěž! Chceš vyhrát iPod Shuffle od Apple? Pak neváhej a zapoj se do soutěže na Instagramu.

Číst více

Parkování – důležité informace a pokyny

Prosím věnujte zvýšenou pozornost parkování, kde došlo k významné změně! Nezapomeňte také, že do hotelů Vás nepustí bez pásky na ruce, kterou dostanete pouze u akreditace.

Číst více

Bezpečnost, zdravotnická služba a první pomoc

Pořadatel závodu LH24 ve spolupráci s Horskou službou zajišťuje v rámci akce nepřetržitou zdravotnickou službu. Důležité telefonní kontakty.

Číst více

Víkend nabídne pořádné drama. Povede se útok na 14 okruhů?

Čas do startu dalšího ročníku Adidas 24 hodin na Lysé hoře se rychle krátí. Nyní je ideální chvíle nahlédnout, kdo se k nám o víkendu vlastně chystá a na jaké sportovní souboje se můžeme těšit.

Číst více

Známe vítěze soutěže na Instagramu!

První fotosoutěž na Instagramu je za námi! Je symbolické, že nejhezčí zimní fotku na téma mráz, sníh a hory vyhrává snímek prosluněné Lysé hory.

Číst více

Ubytování – odpovědi na časté dotazy

Je možné přespat z pátku na sobotu? Bude umožněn v pátek vstup do prostor ubytování pro kategorii BASIC? Mohu mít doprovod? Kdo rozděluje ubytování kategorie ROOM? A další dotazy…

Číst více

Dej minimálně tři okruhy a máš placku!

Letošní ročník závodu je opět okořeněn novinkami!

Adidas LH24 je na Instagramu, cílový prostor dozná atraktivních změn, parkoviště u pily bude zase hlídané a budou i „placky“!

Číst více

Tipovací soutěž o Adidas Outdoor set v hodnotě 20 000 Kč

Generální partner závodu ADIDAS přináší již tradiční tipovací soutěž pro všechny účastníky!

Tipněte si, jaký bude celkový počet zaznamenaných průchodů na vrcholu Lysé hory během letošního ročníku závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře 2017.

Číst více

Aktuální souhrn informací k závodu od Libora

Ahoj sportovci, zimomilci!

Před každým startem nového ročníku na vás vychrlíme novinky či změny k závodu, abychom vás informovali, jak se příprava vyvíjí. Nebudu vás zdržovat nějakou zbytečnou omáčkou a dáme si rovnou přílohu!

Číst více


STARŠÍ PŘÍSPĚVKY