27. – 28. 1. 2018
24 HODIN NA LYSÉ HOŘE
MENUMENU

Závěrečné setkání organizátorů Renault LH24 2018

V pátek se v Ostravici sešel téměř kompletní organizační tým letošní Renault LH24 a udělali jsme za závodem definitivní tečku.

Číst více

Vítězem závodu Renault LH24 2018 je Radek Chrobák. Dosáhl rekordních čtrnácti okruhů

Sedmý ročník závodu Renault LH24 2018 je za námi. Také díky příznivému počasí se letos podařilo překonat několik traťových rekordů.

Číst více

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2018


neděle | 10:00

Je konec! Naše čtečky už nepřijmou ani jedno pípnutí a výsledky se již nezmění. Doslova na poslední chvíli, 7 minut před koncem, uzavřel svůj 14. okruh také Zdeněk Hruška a stanovil historicky druhý nejlepší výsledek závodu. Rychlá trasa, málo sněhu a skvělé teplotní podmínky vyhovovaly snad všem. Svědčí o tom také rekordní počet průchodů horní časomírou – celkem se během našeho závodu na Lysou horu vystoupalo 5 740x!

neděle | 9:00

Nádherný okamžik. Letošní vítěz Radek Chrobák stanovil nový rekord závodu! Za 23 hodin absolvoval 14 okruhů. Teď už se samozřejmě nahoru nevydává a užívá si nejhezčí chvíle své kariéry.

neděle | 8:45

Pár snímků z noci

neděle | 08:00

Přes noc se situace zajímavě vyvinula a na čelo se před Zdeňka Hrušku dostal Radek Chrobák. Zdá se, že po loňském druhém místě se dočká mety nejvyšší! V ohrožení je také rekord , tak uvidíme, zbývají poslední dvě hodiny závodu.

neděle | 07:00

Přes noc utichl ruch, ztlumili jsme hudbu a odpočinout si šli také moderátoři. Závodníci ale dál kroužili na trati. Teď už je však fanzóna zase v plném proudu a někteří běžci už mají za sebou už 12,5 okruhu! Že by letos opravdu padl traťový rekord?

sobota | 23:00

V kategorii jednotlivců to zatím vypadá na pořádné drama! Na čele se v rámci několika minut drží Zdeněk Hruška, Radek Chrobák a Jaroslav Vicher. Na “pit stopech” vypadají dobře a odhodlaně. Uvidíme co s průběhem udělá noc. Skvělé výkony však předvádí všichni další účastnící, kteří se úspěšně perou s únavou a pokračují dál v závodě.

sobota | 22:00

Právě jsme se přehoupli přes polovinu závodu. Před rekreačním centrem Sepetná stále postávají hloučky fanoušků, kteří se ohřívají u drátěných košů s ohněm a povzbuzují přibíhající závodníky. Na většině z nich je znát únava, ale bojují dál. Přeci jen, ještě zbývá 12 hodin.…

Všechny zprávy

Je za námi první čtvrtina závodu!

Sedmý ročník extrémního závodu Renault LH24 odstartoval. Přes tisíc závodníků se vydalo vstříc Lysé hoře a první čtvrtinu mají za sebou. I když někteří účastníci závod předčasně ukončili z důvodu únavy nebo drobného zranění, většina z nich se dál pere s nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd

Číst více

Placky budou! Jaké číslo si odnesete?

Také letos pro Vás máme finisherské placky. Každý, kdo absolvuje alespoň dva okruhy, má nárok na odznak/placku s počtem okruhů, které zvládl.

Vyzvednout si je můžete ve štábu při vrácení čipu a startovního čísla.

Číst více

Tipovací soutěž s iStyle o Apple Watch

Jako každý rok i letos budete mít možnost tipovat celkový počet průchodů časomírou na Lysé hoře za celý závod Renault LH24.

Číst více

Parkování a vývoz závodníku a zavazadel

Pokyny k parkování a vývozu závodníků i zavazadel k hotelům. Prohlédněte si schéma Areálu na Pile a centra Ostravice, ať víte kudy kam :)

Číst více

Doplňující informace k akreditaci a ubytování

Přečtěte si další důležité organizační informace.

Co najdete ve startovní tašce? Jak si označím svůj prostor v BASICu? Kde se mohu stravovat, když mám lístek na Gastrofestival?

Číst více

Povinná výbava – nezkazte si závod zapomětlivostí!

Povinná výbava zůstává stejná jako v minulém roce. Každý z pořadatelů má právo Vás kdykoli na trati zkontrolovat a provinnění proti tomuto pravidlu může vést i k diskvalifikaci!

Číst více

Pokyny k akreditaci závodníků ve WoodAréně

Prosím, zopakujte si důležité informace k akreditaci, ať vše probíhá plynule a máte čas na poslední chvíle odpočinku před závodem.

Číst více

Start závodu se rychle blíží!

Zdálo se Vám, že další ročník Renault LH24 je stále velmi daleko? Tak to už rozhodně neplatí :) Už příští sobotu se budete znovu a znovu vydávat vstříc náročnému okruhu ve svazích Lysé hory. Přinášíme Vám první přehled důležitých předstartovních informací.

Číst více

Start registrací na rok 2018 proběhne v pátek 20. října

Blíží se další ročník! Registraci do závodu spustíme v pátek 20. října v 18:00.

Číst více

Známe termín příštího ročníku LH24!

Do svých diářů si už můžete výrazně poznačit termín 27. – 28. ledna 2018!

Poslední lednový víkend se uskuteční další ročník extrémního zimního závodu jednotlivců a dvojic 24 hodin na Lysé hoře. Registraci spustíme pravděpodobně opět až začátkem listopadu. O přesném termínu Vás budeme na webu i sociálních sítích v předstihu informovat.

Číst více