facebook

BOTA B7 - HORKÁ HORSKÁ NOVINKA ADIDASU - AGRAVIC!

Ahoj sportovci,
rád bych Vám představil letošní horkou-horskou novinku, botu Adidas Agravic. Pokud se k Vám dostane tato recenze, předpokládám, že máte něco společného s Beskydskou sedmičkou nebo podobnou horskou "taškařicí". Ať už máte jakýkoli vztah s během v terénu, či jen tak chodíte po horách, měli by jste se u téhle boty zastavit a pořádně si ji prohlédnout.


Myslím, že adidas vstoupil do "horské arény" s opravdu špičkovým a našlapaným modelem, který snese ty nejpřísnější parametry. Horská tretra Agravic mi přišla poštou zhruba před dvěma měsíci, stejně jako i ostatním členům našeho adidas outdoor teamu. Každý z teamu botu jistě okomentuje po svém.

Nejsem bůhvíjaký běžec. Pokud si můžu vybrat terén pro trénink na expedice, volím raději něco kopcovitého, kde to je více o treku a šplháním se do kopce, ale věřte, že jsem doposud neměl na noze lepší botu.

Číst dál...

POZVÁNKA NA VIDEOPREZENTACI LIBORA UHRA

KORUNA KARAKORAMU - 16.3.2016 v 18:00 - KINO PETRA BEZRUČE

Jedinečná VIDEOPREZENTACE Libora Uhra, českého horolezce, který jako první Čech vystoupal na všechny čtyři osmitisícovky v pohoří Karákorám v Pákistánu.

Dvouhodinová přednáška nabízí nejen pohled na náročnost a nebezpečí vysokohorských expedic, ale také přináší zajímavé historické ohlédnutí do míst, kde se zastavil čas.

Můžete tak zhlédnout videa a fotografie pořízené v průběhu 9 let, během kterých byly uskutečněny expedice K2 Ostrava (2005 a 2007), Double Gasherbrum (2010) a Broad Peak (2014).

Číst dál...

ČT4 - VERTIKAL - 11.2.2016

VÝHERCE TIPOVACÍ SOUTĚŽE O ADIDAS OUTDOOR SET V HODNOTĚ 20.000,- Kč

Generální partner závodu ADIDAS přinesl již tradiční tipovací soutěž.

Závodníci Adidas 24 hodin na Lysé hoře 2016 si tak mohli tipnout, jaký bude celkový počet zaznamenaných průchodů na vrcholu Lysé hory během letošního ročníku závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře 2016.

Cenou pro vítěze byl KOMPLETNÍ ADIDAS OUTDOOR SET V HODNOTĚ 20.000,- Kč, který vyhrál Jan Knotek z Ostravy, který jako jediný tipnul přesně 4997 průchodů.

Gratulujeme!


Číst dál...

CENA PRO VÍTĚZE MČR

Ahoj sporťáci! Na každý nový následující ročník závodu LH24 připravujeme vždy řadu novinek! Chtěli bychom představit novinku, o kterou se bude bojovat na těch čelních pozicích v rámci MČR. Náš nový partner AUTO MOTO Přikryl, se sídlem ve Frýdlantu nad Ostravicí, věnoval jako jednu z cen objemné boxy na střechu pro převoz nejen sportovních věcí. Myslím, že to ocení každý, ať už titul mistra vybojuje kdokoli. 

Číst dál...

LEKI - DOPORUČENÉ HOLE LEKI - AKČNÍ NABÍDKA PRO LH24

LEKI je synonymem té nejlepší německé kvality, všechny výrobky se vyrábějí s důrazem na dlouhou životnost, perfektní zpracování a maximální spolehlivost. LEKI je také největším inovátorem ve svém oboru a zároveň největším výrobcem holí na světě.

Číst dál...

PROPOZICE ZÁVODU

Adidas 24 hodin na Lysé hoře (dále jen LH24) je eXtrémní vytrvalostní závod, určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců.

 

PRAVIDLA ZÁVODU

Adidas 24 hodin na Lysé hoře (dále jen LH24) je eXtrémní, vytrvalostní závod určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců. Principem závodu je co nejvyšší součet převýšení dosažený opakovanými výstupy na vrchol Lysé hory za 24hodin.

HISTORIE ZÁVODU

ROČNÍK 2012  >  ROČNÍK 2013  >  ROČNÍK 2014  >  ROČNÍK 2015

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas

PARTNEŘI
msk istyle DACIA RENAULT emos gp bateriespewag leki nutrend lesy střešní nosiče Hakr AUTO MOTO PŘIKRYL Sepetná Sluníčko ostravice Sluníčko opavanet caes tiskarnaklein ibs hs web in kct fincentrum shokart HYBAJ

 

KONTAKTNÍ INFORMACE:

REGISTRACE, WEB, INFORMACE - tel. 608 228 227, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.